Wczytywanie

Zakład Stolarski Mazur

Sęk w tym, że kochamy drewno

Nasza Firma istnieje na rynku od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie sprawia,  że nasze wyroby są wyjątkowe. Wykonane z materiałów wysokiej jakości z dbałością o najmniejsze szczegóły zadowolą nawet najbardziej wymagającego klienta.

Jesteśmy lokalnym liderem w produkcji wyrobów z drewna, obejmującym zakresem swojej działalności cały kraj. Osiągniętą przez nas pozycję na rynku zawdzięczamy dobrej organizacji pracy, wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, nowoczesnych maszyn oraz właściwemu doborowi pracowników. Potrafimy w pełni wykorzystać zarówno możliwości jakie daje nam nowoczesna technologia oraz profesjonalizm naszych specjalistów.

Podczas wieloletniego okresu działalności naszej firmy wykonaliśmy wiele małych i dużych zleceń na terenie całego kraju. Jakość naszych wyrobów została doceniona zarówno przez klientów indywidualnych jak i duże firmy (hotele, restaurację, urzędy).

Stolarnia zajmuje się produkcją wyrobów z drewna litego (z dębu, z jesionu, buku białego, buku parzonego, mahoniu sapeli, sosny, orzecha włoskiego, świerku oraz materiałów egzotycznych). Naszą specjalnością są schody. W szerokim asortymencie firmy znajdują się również: stoły, biurka, komody, szafy, drzwi zewnętrzne i wewnętrzne oraz wszystkie inne wyroby z drewna.

Wykonamy dla Państwa nawet najbardziej oryginalne zamówienie, dopasowując nasz produkt do indywidualnych potrzeb, możliwości finansowych oraz wymagań klienta.

 


Produkcja

Historia powstania piękna

Do produkcji używamy wyłącznie sezonowanego, a następnie suszonego w komorze drewna, markowych klejów, lakierów, bejc i olejów spełniających wymagane normy bezpieczeństwa i trwałości.

Wszystkie elementy wykonujemy na warsztacie samodzielnie, nie korzystamy z gotowych elementów.

Produkcja schodów

Etapy współpracy

Zobacz jak pracujemy
 • Pierwsze spotkanie

  Pierwsze spotkanie01

  Pierwsze spotkanie odbywa się u nas w biurze.

  Jeśli mają Państwo gotowy projekt mebli, zdjęcia inspiracji prosimy o zabranie ich ze sobą. W przypadku nieposiadania projektu wystarczy, że zrobią Państwo szkic pomieszczenia i jego przybliżone wymiary, uwzględniając: (okna, drzwi, wszelkiego rodzaje instalacje). Projektant zapozna się z Państwa oczekiwaniami i zaproponuje wstępną propozycję/aranżację mebli. Po kilku dniach projekt będzie można obejrzeć na komputerze oraz przedstawimy Państwu przybliżony kosztorys.

 • Pomiar

  Pomiar02

  Jeśli zdecydują się Państwo na nasze usługi, projektant odwiedza Państwa mieszkanie, aby dokładnie wymierzyć pomieszczenie. Na tym etapie pobieramy kaucję w wysokości 250zł (przy końcowym rozliczeniu kaucja odliczana jest od całości zamówienia).

 • Projekt

  Projekt03

  Następnym etapem jest praca nad ostatecznym projektem. Pomagamy w wyborze najlepszego rozwiązania, doborze materiałów i kolorystyki mebli.

 • Realizacja, montaż i rozliczenie

  Realizacja, montaż i rozliczenie04

  Po uzgodnieniu wszystkich szczegółów i zaakceptowaniu przez Państwa projektu, pobieramy zaliczkę w wysokości 30% wartości zamówienia na wykonanie mebli. W ustalonym terminie przystępujemy do montażu. Po całkowitym ukończeniu prac pobieramy pozostałą kwotę i wystawiamy fakturę VAT.